yildizlari_yeniden_yakmanin_vakti_geldi_

YILDIZLARI YENİDEN YAKMANIN VAKTİ GELDİ

Virginie Grimaldi

İndirimli fiyatlarla satın almak için tıklayın.👇🏼
indir_edited.jpg
kidega_edited.jpg
trendyol.jpg
indir (1)_edited.jpg
logonew26_edited.png
amazon.png

*2020 yılında Fransa'nın en çok okunan 10 yazarından biri olan Grimaldi'nin kaleminden.

*Amazon Puanı:4.7/5

“Yorulduğun zaman dinlenmeyi öğren, pes etmeyi değil.” –Muhammed Ali

 

 

Bir anne ve iki kızı… Hayat etraflarında dönüp dururken onları boşlukta savuruyor.

 

Bekâr anne Anna o kadar çok çalışıyor ki çocuklarını sadece kahvaltıda görebiliyor. Buna rağmen ödeyemediği borçlar yüzünden kapısına dayanmış bir de icra memuru var…  Fakat bir gün, karanlığın en koyu köşesinde bir ışık peyda oluveriyor. Karşısına çıkan bu fırsatla ya borçlarını ödeyip zor bela sürdürdüğü hayatına devam edecek ya da ipleri eline alıp “yıldızları yeniden yakacak”!

 

Kızlarına gelince… Chloé, annesi için hayallerinden vazgeçmiş, içindeki boşluğu erkeklerle doldurmaya çalışan bir genç kadın. Ne kadar çabalarsa çabalasın o boşluk dolmuyor. Belki de artık yaşamına başka bir yerden bakmalı.

 

On iki yaşındaki Lily ise insanları pek sevmiyor ama hayvanlarla arası oldukça iyi. Farelerin batan gemiyi ilk terk edenler olduğunu duyduğunda, çok sevdiği faresine babasının ismini verdi. Faresini seviyor, babasını sevmiyor.

 

Şimdi bu anne ve iki kızı için yeniden aile olma zamanı. Karavanlarıyla yapacakları bu yolculuk onları sadece kuzeyin büyüleyici toprakları ve doğasına değil, birbirlerinin hayatına da ulaştıracak; bu kez hiç kopmamacasına…