yasamadan_olmeyecegim_on_kapak.jpg

YAŞAMADAN 

ÖLMEYECEĞİM

Maud Ankaoua

İndirimli fiyatlarla satın almak için tıklayın.👇🏼
indir_edited.jpg
logonew26_edited.png
trendyol.jpg
indir (1)_edited.jpg
kidega_edited.jpg

*Fransa’da Bestseller

*Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü’nün yazarından

“Yaşamak, nadir rastlanan bir şeydir. Çoğu insan sadece var olur.” -Oscar Wilde

 

“İntiharını otuz gün erteleyebilir misin? Otuz gününü satın almak istiyorum! Haydi, kaybedecek hiçbir şeyin yok. Göreceksin, kendini çok rahatlamış hissedeceksin.” Phueng masanın üzerinde duran silahı eline aldı. “Anlaşma süresinin sonunda sana geri vereceğim.” Silahın emniyetinin açık olduğunu görünce gülümsedi. “Sanırım sana nasıl kullanıldığını da öğretmem gerekecek!”

  

Başarılı finans dehası Malo, bir proje için Bangkok'a çağrılır. Ne var ki şehre varışından kısa süre sonra onu mahveden bir konuşmaya kulak misafiri olur: Yaşamak için yalnızca birkaç ayı kalmıştır... Varlığından ve hayatından tüm ümidini keserek intihar etmeye karar verdiği sırada Phueng adlı esrarengiz, yaşlı bir kadınla karşılaşıp ondan garip bir teklif alır: Kadın, ölümünü yalnızca otuz gün geciktirmesini istemektedir. Malo kaderinin gidişatını değiştirecek bir dizi deneyimi içeren anlaşmayı kabul ettiğinde bu dünyada sadece “var olanlardan” değil, gerçekten “yaşayanlardan” olmayı da seçtiğinin farkında değildir.

 

Ya yaşadıklarımız nesilden nesile aktarılan travmalarımızdan kaynaklanıyorsa?

Kâinattaki hiç kimsenin sırrına eremediği, bambaşka bir plan varsa?

Başımıza gelenler bir amaç uğruna yolumuza yerleştirilmişse? 

 

Bir romandan daha fazlası olan Yaşamadan Ölmeyeceğim, bizi varoluşumuzun derinliklerine doğru unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor ve hayal ettiğimiz hayatı yaşayabilmemiz için ilham veriyor.