Saç Örgüsü.png

SAÇ ÖRGÜSÜ

Laetitia Colombani

 *9 Ödül
*40 Dile Çeviri
* 1 milyon Satış Rakamı
İndirimli fiyatlarla satın almak için tıklayın.
👇🏼
kidega_edited.jpg

Üç kadın. Üç hayat. Üç kıta…

Tek bir talep: özgürlük!

 

İtalya. Giulia, babasının atölyesinde çalışan genç bir kadın. Babasının geçirdiği kaza sonrası nesillerdir faaliyet gösteren, aile yadigârı o atölye ile ilgili bir gerçekle karşı karşıya kalıyor. Giulia’nın iki seçeneği var: Ya içinde sıkıştığı koşullardan kurtulmanın yolunu bulacak ya da orada boğulacak.

 

Kanada. Başarılı ve tanınmış Avukat Sarah, çalıştığı hukuk bürosunda uğruna ömrünü harcadığı terfinin arifesinde bir şey fark ediyor: bir hastalık. Tüm kariyer planları alt üst olmak üzere.

 

Hindistan. Smita, kast sisteminin en alt tabakası olan “Dalit”lerden biri. Tek bir hayali var: Kızını, içinde bulundukları yoksul ve acınacak hayat koşullarından kurtarıp okula gönderebilmek. 

 

 

Birbirlerinden habersiz ve ayrı dünyalarda yaşayan Giulia, Sarah ve Smita’nın hikâyesi bu. Kapağını açacağınız bu kitapla önünüze serilecek olan; birbirlerine ne kadar yürekten ve eşsiz bağlarla bağlı olduklarını bilmeden, kaderlerine razı olmayıp savaşmaya karar veren üç kadının umut ve dayanışmayla dokudukları hayatları.

 

 ***

 

“Kitabın kapağını kapattıktan sonra bile kopamayacağınız canlılıkta karakterlerin olduğu gerçek bir evrensel roman.” – Ambo Anthos 

 

“‘Hayır’ deme gücünü keşfeden üç kadının eşsiz hikâyesi.” – Elle

 

“Saç Örgüsü, içerisinde her şeyi barındırıyor: karakter, çaresizlik, azim, mücadele…” – La Grande Librai

Yan Pasaj Yayınevi                                                                                        

Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No: 124/10 Kadıköy/ İstanbul/Türkiye

info@yanpasaj.com

© 2023 by Urban Artist.