Mutluluğun Parfümü Yağmur Altında Daha G

MUTLULUĞUN PARFÜMÜ YAĞMUR ALTINDA DAHA GÜZEL KOKAR

Virginie Grimaldi

İndirimli fiyatlarla satın almak için tıklayın.👇🏼
indir_edited.jpg
kidega_edited.jpg
indir (1)_edited.jpg
logonew26_edited.png

*2019 yılında Fransa'nın en çok okunan 10 yazarından biri olan Grimaldi'nin kaleminden.

*Amazon Puanı:4.6/5

“Bu roman kalbinize dokunacak.” –Version Femina

“Seni artık sevmiyorum.”

 

Üç kelimeden oluşan bu kısacık cümle Pauline’in hayatını alt üst etmeye yetti. O geceden sonra Pauline hayatla bağlarını kopardı ve sadece bekledi. Duygusal gelgitler içerisinde savrulup acısının zamanla hafiflemesini umarak ve Benjamin’le birbirlerini çok sevdikleri o güzel günlere tekrar kavuşmayı hayal ederek… Ne var ki bu bekleyiş zihninde beliren bir fikirle son buldu: Eğer Benjamin’in duyguları tamamıyla küllenmediyse belki de onları tekrar alevlendirebilirdi! Ancak geride bırakılmış aşk dolu günleri ona hatırlatmak için kullanacağı yöntem, en derinlere saklanan sırları da ortaya çıkaracaktı...

 

“Mutluluğun Parfümü Yağmur Altında Daha Güzel Kokar” salt bir aşk romanı değil; aynı zamanda gerçek sevginin, aile ilişkilerinin, fedakârlıkların, mücadelenin ve insan olmanın da hikâyesi… Tolstoy’un dediği gibi, “Mutlu aileler birbirlerine benzer, her mutsuz ailenin ise kendine özgü bir mutsuzluğu vardır.”

 

***

Virginie Grimaldi bu romanda yoğun duygusallık ve bolca mizahla hem hayatın hem de sevginin özünü sahnelemeyi çok iyi başarıyor!