kapak.png

BÜYÜDÜĞÜN ZAMAN ANLAYACAKSIN

Virginie Grimaldi

*Fransa'da bestseller.
*Amazon puanı: 4,7/5
İndirimli fiyatlarla
satın almak için tıklayın. 
👇🏼
kidega_edited.jpg
*Yeni Kapak

Bazen en ummadığın yerde ve kişide bulursun aradığını…

 ​

“Başımı Marc'ın karnına yaslamıştım ve birlikte Game of Thrones'u izliyorduk. Keyfimize diyecek yoktu. Telefonum çalmaya başlayınca ofladım. Bu saatte kim rahatsız ediyordu ki? O telefona cevap vermemiş olmayı isterdim. Tüm bunların gerçek olmamasını isterdim. Hepsi altı ay önceydi ve ben hâlâ mahvolmuş durumdayım...”

Psikolog Julia'nın Paris'teki güzel ve huzurlu hayatı bir telefon görüşmesiyle aniden darmadağın oldu. Ve birbiri ardına gelen olumsuzluklar onu mutluluğu tümüyle kaybettiğine iyice inandırdı. Ta ki Güney Fransa'daki o işe başlayana kadar…

Julia'yı oraya götüren neydi? Kader mi, tesadüf mü? Peki ya mutluluk hiç beklemediği bir yere saklanmışsa? Ya beklentilerinin aksine, orada yaşayacakları ona çok şey öğretecek ve onu bambaşka birine dönüştürecekse?

Bu roman kesişen yolların, buluşulan kavşakların hikâyesi.

Anlatacak bir hayatı olanların, yeni bir hayat inşa edenlerin, defalarca düşüp tekrar ayağa kalkanların…

Sevginin, değişimin hikayesi.

Bu roman mutluluğa bir serenat!

“Tamaris'e hoş geldiniz. Henüz bilmiyorsunuz ama burayı çok seveceksiniz.”

Gözyaşları ve kahkahalar eşliğinde okuyacağınız muhteşem bir kitap. – FEMINA FRANCE

-BAZI OKUR YORUMLARI-

  • Son zamanlarda etkilendiğim ender kitaplardan biri oldu şaşırtıcı bir şekilde. Hayattan hiçbir zaman vazgeçmemek gerektiğini huzurevinin komik, neşeli, bilge, zıpır ve sürprizlerle dolu yaşlılarından öğrendim. Bazen sesli güldüm bazen de gözlerim doldu. Altını çizdiğim cümleler oldu. Hem de sonu ah sonu... Şimdi gidip kitaba bir kez daha sarılmak istiyorum, çünkü bana çok iyi geldi. (Goodreads-Brczdn)

  • Herkesin kendi hayatından bir şeyler bulacağı harika bir kitap. Akıcı ve sakin bir dille kendini okutan, okuturken düşündüren, düşündürürken kendinizi bulmanızı sağlayan bir kitap. Okumak isteyenlere tavsiye ederim. (kitapyurdu-merveg)